Фермер заборгував близько 136 тис гривень орендної плати за землю

Фермер заборгував близько 136 тис гривень орендної плати за землю

Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву до товариства з обмеженою відповідальністю, що займається сільськогосподарською діяльністю, про стягнення заборгованості по сплаті орендної плати за користування земельними ділянками державної власності, загальною площею близько 99 га, що знаходяться в адміністративних межах Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області. Про це повідомила прес-служба відомства.

Встановлено, що у 2007 році між Золотоніською районною державною адміністрацією та одним із сільськогосподарських товариств укладено договір оренди земельної ділянки.

Відповідно до п.п. 1, 2 Договору орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для сільськогосподарського використання в адміністративних межах Піщанської сільської ради за межами населеного пункту.

Згідно п. 10 Договору орендна плата вноситься орендарем щомісячними рівними частинами до 30 числа поточного місяця на розрахунковий рахунок Піщанської сільської ради.

Водночас встановлено, що товариство не виконує визначені в договорі обов’язки та станом на даний час заборгованість по сплаті орендної плати в сумі близько 136 тис. грн.

Залиште коментар