Черкаські АТОвці отримають 35 земельних ділянок

Черкаські АТОвці отримають 35 земельних ділянок

Близько півтори тисячі учасників АТО  на сьогодні звернулось до Черкаської міської ради з проханням у виділенні земельних ділянок, відповідно до чинного законодавства, повідомляютьу Черкаській міській раді.
Також 25 заяв надійшло від членів сімей загиблих учасників АТО. Кожне таке звернення розглядає спеціальна робоча група, створена за розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка, при Черкаській міській раді. До її складу входять громадські організації, які представляють інтереси бійців АТО. Очолює робочу групу заступник міського голови Геннадій Шевченко.
Чергове засідання робочої групи з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО відбулось цього тижня.
Серед питань, які розглянули присутні, було погодження у  виділенні – в порядку черговості подання заяв учасниками АТО – 35-ти земельних ділянок по вулицях: Волкова, Пахарів Хутір, Галини Буркацької, Соснівської, Дахнівської, 2-го Українського фронту, Ціолковського, Набережній та інших.
Наступним кроком стане  винесення відповідних проектів рішень на найближчу сесію міської ради.
Як наголосив на засіданні Геннадій Шевченко, виконавчі органи  Черкаської міської ради постійно тримають  на контролі звернення бійців АТО та  працюють у напрямку пошуку вільних земельних ділянок, які можуть бути надані, відповідно до генерального плану міста під індивідуальне житлове будівництво.
– Проте також ми рекомендуємо учасникам АТО, які претендують на отримання землі, теж долучатись до пошуку вільних ділянок. І за умов знаходження таких – подавати до міської ради належні документи. Таким чином є можливість пришвидшити цей процес, – зауважив Геннадій Юрійович, додавши, що так зробили 35 військовослужбовців, заяви яких розглядали того дня на засіданні робочої групи.
Під час обговорення дискусії  серед присутніх викликало нещодавнє  рішення, ухвалене на останньому засіданні обласної ради. А саме: зміни до обласної програми «Турбота», яким передбачено новий порядок компенсації коштів за проїзд пільговим категоріям населення, зокрема, бійцям АТО. Це стосується міжміських перевезень.

Передбачалось, що з нового бюджетного року ці витрати мали б лягти на плечі місцевих бюджетів.

Начальник управління транспорту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Віталій Москаленко зауважив, що у порядку обслуговування пільгових категорій, зокрема, учасників АТО, на міських маршрутах в Черкасах не передбачено жодних змін.
Аби уникнути будь-яких проблемних ситуацій у напрямку громадських перевезень пільгових категорій в Черкасах з наступного року, Геннадій Шевченко доручив в найближчий час провести спільне засідання з перевізниками.

Прочитайте ще:

Залиште коментар