Черкасці поприбирали зелені зони в місті

Купу сміття після себе залишають відпочивальники на міському пляжі. Попри дощ, черкасці вийшли прибрати улюблене місце, аби підготувати його до майбутнього сезону. Про це повідомляє 5 канал.

Небезпечні знахідки – це гострий пластик та скло. Комусь із місцевих було ліньки донести це до смітника, а прибирати за ними доводиться іншим.”Сміття, що його могло б і не бути, якби люди кидали свої недопалки у смітник, а так тут травичка росте, гарненько”, – каже учасниця толоки Ліана Деркач.

Ця частина узбережжя Дніпра – серед зон, за які комунальні служби не відповідають. Тож, аби навести лад – їх розділяють між собою структурні підрозділи міськради. На допомогу запрошують небайдужих черкасців.

“Я б, по-перше, відходив від визначення суботник, це дні благоустрою. Як склалося традиційно, Черкаська міська рада прибирає місця, що опинилися поза увагою містян, департамент освіти якраз отримав цю ділянку”, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.Учасники толоки наповнили сміттям мішки за лічені хвилини і пішли на другий захід.”Цією територією багато людей різного віку і бігають, і ходять скандинавською ходьбою, і взагалі відпочивальників тут багато”, – розповідає учасник толоки Євген Степко.Сміття на пляжі з кожним роком стає менше, цього разу прибрали всю територію всього за пів години.

Екологічна свідомість учасників весняної толоки порадувала. Вони закликають черкасців долучатися до майбутніх прибирань, а тих, хто санітарних правил не дотримується – карати.

Залиште коментар