Черкасців запрошують на відкриття Bakery на мийці ICW

Черкасців запрошують на відкриття Bakery на мийці ICW

Сьогодні, 28 вересня 2023 року, у Черкасах офіційне відкриття нової кав’ярні-пекарні Bakery! Вона розташована на вулиці Вʼячеслава Чорновола, 164 б, на території автомийки самообслуговування ICW.

Це новий формат обслуговування власників авто. Співпраця улюбленого містянами закладу харчування Bakery та сучасної автомийки ICW робить комплекс максимально клієнтоорієнтованим.

Тут уперше у Черкасах застосовано концепцію колаборації роботи кав’ярні та надання послуг автомийки. Такий підхід в обслуговуванні економить час кожного відвідувача. А це вкрай важливо у сучасному світі в умовах постійного дефіциту вільного часу.

Адже поки миється автомобіль, відвідувачі водночасі можуть випити смачної кави і навіть повноцінно поїсти у кав’ярні-пекарні.

Bakery пропонує гостям широкий асортимент свіжої випічки, солодощів, десертів, напоїв тощо. І головне – все в одному місці і в один час.

Сьогодні з нагоди відкриття кав’ярні на відвідувачів чекають безліч приємних сюрпризів та чудових подарунків від @icw_cherkasy та @bakery_ck .

У новому сучасному комплексі панує особлива атмосфера, щоб відвідувачі почували себе зручно та комфортно.

В подальшому тут планується встановити сучасну зарядну станцію для автомобілів.

Залиште коментар