Держава має повернутися обличчям до працівників дитсадочків, – Світлана Кузьмінська

Держава має повернутися обличчям до працівників дитсадочків, – Світлана Кузьмінська

Низький рівень заробітної плати вихователів та особливо технічного персоналу дитячих садочків. На цій проблемі акцентували увагу працівники ДНЗ №9 під час зустрічі з кандидаткою у народні депутати по 194 округу від ВО “Батьківщина” Світланою Кузьмінською.

Педагоги розповіли кандидатці, що вдячні міській владі за надбавку для вихователів, яку запровадили у квітні 2018 року. Проте і після цього зарплата вихователів далека від конкурентної, становить близько 6 тис.грн., і навіть не дотягує до середньої зарплати по Черкащині, яка становить 8,7 тис.грн.

А що вже казати про помічників вихователів та кухарів, які отримують мінімальну заробітну плату? Все це веде до масових звільнень в сфері дошкільної освіти і масовому виїзду персоналу за кордон.

«Цю проблему не можливо вирішити на місцевому рівні. Потрібно задіювати механізми на рівні держави, щоб рівень життя тих, хто виховує наше майбутнє покоління, став достойним. Обіцяю, що приділю належну увагу цій проблемі, коли працюватиму у Верховній Раді», – зазначила Світлана Кузьмінська.

 

Залиште коментар