Голова Нацполіції прибуде на Черкащину для координації дій з ліквідації наслідків негоди

Голова Нацполіції прибуде на Черкащину для координації дій з ліквідації наслідків негоди

Глава Національної поліції Сергій Князєв разом з очільником Держслужби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним за вказівкою міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова відбули до місця виникнення кризової ситуації на трасі “Київ-Одеса” на території Жашківського району Черкаської області. Про це інформує прес-служба Нацполіції.

Через снігопади найбільш проблемною наразі є територія Черкаської області. Там на відрізку автошляху “Київ-Одеса” між Уманню та Жашковом у сніговому полоні перебувають близько 100 вантажних автомобілів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відрядив очільників Нацполіції Сергія Князєва і ДСНС Миколи Чечоткіна до Черкаської області. Керівники цих відомств на місці організовуватимуть роботу підрозділів поліції і рятувальників для подолання наслідків негоди.

Поліцейські здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, зокрема – організовують пропуск легкового та пасажирського транспорту. Крім того, правоохоронці працюють над недопущенням дорожньо-транспортних пригод у зв’язку зі складними погодними умовами.

 

Залиште коментар