Громадське обговорення бюджету розвитку 2024 відбулося у Черкасах

За ініціативи Черкаської міської ради відбулося громадське обговорення проєкту змін до рішення міської ради «Про бюджет черкаської міської територіальної громади на 2024 рік» в частині бюджету розвитку.

У обговоренні взяли участь міський голова Анатолій Бондаренко, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, заступники міського голови Сергій Тищенко та Анастасія Чубіна, керівники структурних підрозділів – розпорядники коштів, депутати міської ради, представники громадськості.


Директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко розповідає:

“Цьогоріч обсяг бюджету розвитку складає 832,3 млн грн. З них 296,7 млн грн. – заборгованість попереднього року. Вона виникла передусім через те, що бюджет минулого року за доходами не виконано. Нагадаю, у листопаді 2023 держава заднім числом забрала у місцевих громад військовий ПДФО. Тож місту не вистачило фінансового ресурсу, щоб розрахуватися за усі роботи, виконані минулоріч.” 

«Варто зазначити, що у 2024 році в бюджеті залишаються лише критичні витрати, які впливають на життєдіяльність міста, і максимально будуть спрямовані кошти на підтримку обороноздатності. Дякую усім, хто прийшов та долучився до обговорення, висловив свої думки», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
Усі пропозиції громадськості будуть опрацьовані на наступному засіданні бюджетної комісії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар