І без квартир, і без грошей залишилися черкасці, які інвестували свої кошти у будинок від ЖК “Резиденція”

І без квартир, і без грошей залишилися черкасці, які інвестували свої кошти у будинок від ЖК “Резиденція”

У власників квартир скандальної новобудови, що височіє за Черкаським Драматичним театром,  увірвався терпець і вони вчора вийшли на ацію протесту.

Про це інформує кореспондент “ПроГоловне“.

Другий рік поспіль власники квартир, які повністю сплатили за вподобані помешкання у центрі міста, не можуть скористатися своїм правом там проживати. Таких тут 300 осіб. Свого часу власники розрекламованого елітного житла від ЖК “Резиденція” сплатили більше ніж по 8 тис. грн за кожен квадратний метр, а в результаті залишилися і без квартир, і без грошей. Будинок, зведений фірмами Андрія Бородая, досі не підключений до комунікацій, тут відсутні газ та електрика. Двір та прилегла територія не впорядкована, будинок в експлуатацію не здається.

Коли цьому безладу буде покладено край ніхто потенційним власникам житла від ЖК “Резиденція” та ЖСК “Форест” не пояснює. Вчора до протестувальників не вийшов жоден представник фірми-забудовника.

Мітингарі повідомили, що забудовник оголосив про нестачу коштів на остаточне завершення будівництва і ці витрати він знову хоче перекласти на плечі покупців житла.

Мерію Черкас теж цікавить питання, скільки ще буде продовжуватися у середмісті цей будівельний хаос і коли врешті містяни отримають свої довгоочікуванні квартри. За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, власників та керівників ЖСК “Форест”, неодноразо запрошували на зустріч, проте усі пропозиції будівельною фірмою були проігноровані.

Хоча чому тут дивуватися? Що власнику житлового комплексу до проблем якихось 300 сімей, якщо ще на початку цієї скандальної історії із забудовою, він знехтував думкою тисяч містян. Не зважаючи на обурення черкасців, у центрі було демонтовано величезний фонтан, а місто втратило улюблений для прогулянок містян Театральний сквер.

Тоді власник ЖК “Резиденція” та ЖСК “Форест” Андрій Бородай за підтримки тодішнього міського голови Сергія Одарича, який працював під кураторством Михвйла Броцького, та секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького отримав у власність земельну ділянку у самісінькому центрі міста вартістю понад 1,2 млн грн., на якій врешті і був збудований багатоповерховий 4-секційний будинок з підземним паркінгои.

На початку 2015 року історією Театрального скверу зацікавилися в прокуратурі Черкаської області. Заступник прокурора області навіть звернувся до Господарського суду із позовною заявою про визнання незаконним та скасування рішення Черкаської міської ради про передачу у власність черкаському приватному підприємству цієї земельної ділянки. Правоохоронці встановили, що у 2010 році рішенням Черкаської міської ради вказаному підприємству незаконно передано у власність на умовах договору ренти земельну ділянку площею 4970 кв. м, яка знаходиться у м.Черкаси по вул. Гоголя 261, де був розташований центральний сквер міста і фонтан, під незавершене будівництво.

Однак, як бачимо, дії прокуратури залишилися лише благими намірами.

Натомість будівельні фірми Андрія Бородая, на зважаючи на численні порушення, обурення та протести черкасців,  впевнено будують в обласному центрі будинки, у які потім не можна заселитися.

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар