Педагогічна рада – нестандартний підхід

Педагогічна рада – нестандартний підхід

Першого лютого в  Центрі дитячої та юнацької творчості  розмова йшла про гендерне виховання  як одну  з умов успішної соціалізації вихованців позашкільного навчального закладу в сучасному суспільстві. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Незвична тема для засідання педагогічної ради  викликала великий інтерес всіх присутніх.  А все тому, що до розкриття теми працівники методичного відділу підійшли, як завжди, нестандартно, активно використовуючи продуктивно-діяльнісні форми роботи.

Частий учасник методичних заходів  Шавровська Н.В., доцент кафедри психології  ЧНУ, кандидат  психологічних наук, під час розкриття основної теми спонукала педагогів до активного обговорення, постановки запитань, пошуку правильних відповідей.

Надалі обговорення тривало в інтерактивній формі під час роботи імпровізованої радіостудії, де учасниками були  експерти з позашкільної освіти Шамрай Лілія Іллівна, керівник гуртка Зразкової студії сучасної музики «Сузір’я», Добрянський Ігор Павлович, керівник  танцювально-спортивного клубу «Жемчуг», Патлань Світлана Василівна, керівник гуртка Зразкового шоу-гурту «Анфас», Грицай Євгеній Олександрович, керівник гуртка секції  таекван-до «Черкаські тигри». Саме вони і відповідали на запитання радіослухачів.

Активізувати власну інтуїцію, продемонструвати знання із загальної культури  необхідно було під час наступного етапу педагогічної ради. Інтерактивна гра «Хто це сказав ?» (про чоловіків і жінок, про життя) не залишила байдужим жодного з присутніх.

Важливим романтичним підсумком обговорення теми став формейшн у виконанні  вихованців танцювально-спортивного клубу «Жемчуг» на музику гурту «Океан Ельзи». А все тому, що висловлювання Станіслава Вакарчука про майбутнє нашої країни багато в чому залежить від ставлення до її майбутніх господарів – дітей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар