Прикордонники Оршанця взяли участь в акції «Радіодиктант національної єдності»

Прикордонники Оршанця взяли участь в акції «Радіодиктант національної єдності»

День української писемності та мови – це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — письменника, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-Літописця і починається писемна українська мова.

Щороку на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності, який започаткований у 2000 році. Не залишилися осторонь і прикордонники Навчального центру. Викладачі, працівники центру, військовослужбовці курсів і усі охочі зібралися в бібліотеці закладу, для того, щоб долучитися до акції, перевірити свою грамотність, згадати правила орфографії та пунктуації. Спільне написання демонструвало єдність усіх, хто любить і шанує українське слово.

Як правило, текст диктанту – авторський, ексклюзивний та оригінальний який створюється відповідно до всіх приписів і норм правопису. Він складається з близько 150 слів. Диктор читає його в прямому ефірі двічі на Українському радіо. За умовами акції, кожен може надіслати власноруч написаний диктант для перевірки на адресу Українського радіо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар