Роботу для селян на Черкащині забезпечують фермерські господарства та… кондитерська фабрика

Роботу для селян на Черкащині забезпечують фермерські господарства та… кондитерська фабрика

Селянське фермерське господарство «Дружба», яке знаходиться в с. Павлівка Тальнівського району та функціонує з 1998 року, створює робочі місця для жителів сільської місцевості.

Підприємство займається рослинництвом, тваринництвом та переробкою своєї сільськогосподарської продукції. Славиться  СФГ «Дружба» на Тальнівщині   своїми садами. На підприємстві працює ковбасний цех, вирощені фрукти та овочі  переробляються у соки та напої, виробляється та реалізується молочна продукція. Очолює господарство фермер Сергій Тульчинський. На ринку праці підприємство пропонує офіційне працевлаштування та гарантує соціальний пакет. Протягом значного періоду СФГ «Дружба» тісно співпрацює  з районним центром зайнятості. Впродовж останніх двох років до центру надійшло близько 50 вакансій постійного та тимчасового характеру для працевлаштування безробітних, які були укомплектовані за сприяння служби зайнятості.

Ще одним яскравим прикладом такої співпраці є кондитерська фабрика «Меркурій» на Смілянщині, яку очолює Євген Таран. Підприємство надає можливість жителям навколишніх сіл Смілянського району, зокрема сіл Костянтинівка, Балаклея та Теклине працювати вдома. Для місцевих жителів це зручно, тому що не потрібно довго добиратися до місця роботи.

Протягом значного періоду підприємство плідно співпрацює з міськрайонним центром зайнятості. Так, протягом 2016-2017 років на підприємство  працевлаштовано  80 осіб,  з яких 48 осіб – сільські мешканці; створено  52 нових робочих місця, за 2 останні роки укладено 8 договорів на стажування 15 безробітних, з них – 9 осіб пройшли стажування вже в цьому  році.

Залиште коментар