Сьогодні на мосту через Дніпро почали монтаж першого деформаційного шва

Сьогодні на мосту через Дніпро почали монтаж першого деформаційного шва

На мосту через річку Дніпро біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» вночі 21 серпня продовжили роботи із заливання монолітної бетонної плити. Щоб не створювати незручності для водіїв, керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області було прийнято рішення про проведення процесу заливки монолітної бетонної плити на мосту переважно у вечірній та нічний час.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Вже забетоновано вісім прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття, завершено роботи із армування прогонових будов мосту по правому проїзду. В ніч на 22 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити продовжаться на підході до мосту зі сторони Черкас.

Окрім того, між плитами на мосту сьогодні, 21 серпня, розпочався монтаж першого деформаційного шва «Maurer D80», які днями надійшли до Черкас від німецького виробника. Також розпочалися підготовчі роботи із закріплення бордюрного каменю. Продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар