Союз українок Америки допомагатиме обдарованим дітям Звенигородщини

Союз українок Америки допомагатиме обдарованим дітям Звенигородщини

25 травня 2023 року голова районної ради Сергій Струк узяв участь у зворушливій церемонії вручення щорічних персональних стипендій Союзу українок Америки, яка відбулася в Черкаському державному бізнес-коледжі.

Перед початком заходу колектив закладу вищої освіти на чолі з Олегом Кукліним, професором, доктором економічних наук, депутатом Черкаської обласної ради провів цікаву ознайомчу екскурсію аудиторіями, сучасними лабораторіями, у яких  студенти здобувають фахові знання.   

Громадська організація Ukrainian National Women’s League of America (UNWLA)/ Союз українок Америки заснована у 1948 році та знаходиться в м. Нью-Йорк. Напрямками її роботи є культурні проєкти. Під час російської агресії емігранти з України та американці українського походження у США не полишають своїх співвітчизників у біді. 

Стипендію отримали обдаровані діти шкільного віку, студенти закладів вищої освіти зі Звенигородського району, батьки яких загинули під час захисту України від російської агресії, а також із сімей, що потребують допомоги.  Вручення персональних стипендій відбувалося за участю заступника голови Черкаської обласної ради Романа Сущенка, з ініціативи якого дітям подарували ще й безкоштовну екскурсію в Черкаський міський зоологічний парк «Рошен». Відтепер у 17-ти школярів із Шевченкового краю з’явилися благодійниці зі Сполучених Штатів Америки, які щороку фінансово допомагатимуть їм аж до отримання повної загальної середньої освіти. 

Дякуємо територіальним громадам району за  підготовлені в листопаді 2022 року заявки, завдяки чому уможливилася участь дітей у стипендійній акції. Закликаємо й надалі бути соціально активними та згуртованими у співпраці на благо дітей, України, перемоги.

Залиште коментар