У Черкасах нічний святковий концерт закінчився викликом поліції

У Черкасах нічний святковий концерт закінчився викликом поліції

Концерт Молодь.ua, що відбувся у День Незалежності на площі ТРЦ Хрещатик-Сіті, закінчився викликом до Патрульної поліції міста Черкаси. Підставою для цього стала гучна музика під час виступу Dj Tapolsky, що мав закінчитись о 22:00, а затягнувся до 23:15, інформує “ІнфоМІСТ”.

Спочатку патрульні хотіли скласти постанову на самого діджея-АТОвця з Києва Анатолія Топольського. Проте вину взяв на себе відповідальний з боку мерії – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, депутат обласної ради від “Свободи”  Сергій Воронов. Постанову про адміністративне порушення на Сергія Воронова склали вже після концерту. Як свідчить документ, Воронов порушив ст. 24 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя”. Під час спілкування з патрульними він визнав свою провину і зрештою відбувся попередженням.

За словами працівників поліції, зі скагами на гучну музику до них зверталися перехожі, а також жителі прилеглих будинків.

“Приємно, що під час складання постанови до автівки з патрульними неодноразово підходили молоді люди з проханням не притягувати до відповідальності організаторів концерту. Це свідчить, що він видався крутим”, – зазначив у коментарі сайту “ІнфоМІСТ” Сергій Воронов.

Джерело: infomist.ck.ua 
© infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар