У Черкасах людей літнього віку безкоштовно навчатимуть англійської мови з нуля

У Черкасах людей літнього віку безкоштовно навчатимуть англійської мови з нуля

У Черкасах на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр запускають безкоштовний курс англійської для людей літнього віку. Для них розробили окрему програму, яка дозволить опанувати мову з нуля, пише Прочерк.

За словами директорки центру Анни Драч, ідея окремого курсу для літніх людей виникла у відповідь на запит самих відвідувачів.

Курси Черкаси

«Люди старшого віку й раніше приходили до нас на англійську, але їм було надто складно встигати за іншими студентами та викладачами. Адже у віці 60-70+ років людині потрібно трохи більше часу та дещо “лайтовіша” програма. Так ми вирішили запустити окремий курс», – зазначає Драч.

Для літніх людей у Гончаренко центрі розробили спеціальну програму, яка дозволить опанувати мову з нуля без надмірного навантаження та в більш спокійному темпі.

Крім того, в такий спосіб волонтери освітнього простору прагнуть зруйнувати стереотип про те, що новою мовою можна оволодіти лише в молодому віці.

«Літні люди прагнуть розвитку, намагаються йти в ногу з часом та сучасною молоддю. Я бачу це величезне бажання вчити щось нове, знайомитися із чимось донедавна невідомим. Вони на власному досвіді доводять, що ніколи не пізно відкинути страхи та жити наповну», – додає керівниця центру.

Безкоштовний освітній курс для людей старшого віку стартує в жовтні та триватиме протягом трьох місяців. Участь у навчанні повністю безкоштовна, аби долучитися до курсу, достатньо зареєструватися за цим посиланням.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.

Залиште коментар