У Черкасах радилися, як зробити місто туристично привабливим

У Черкасах радилися, як зробити місто туристично привабливим

Зоопарк, буддійський храм, прогулянки на теплоході. Найбільші туристичні родзинки Черкас можна оглянути за один день. Як затримати туриста на більш тривалий строк і змінити статус міста із транзитного на туристичне, радилися у Черкасах владці, представники туристичних операторів та агенцій, готельного та ресторанного бізнесу, громадських організацій та ініціатив.

– На жаль, розвитку туризму у тому обсязі, у якому б хотілося, у Черкасах нині немає. Міська рада працює над розвитком зовнішніх культурних зв’язків. Налагоджуємо співпрацю із містами-побратимами з інших країн. Так, нещодавно наша делегація побувала у турецькому місті Кушадасі, де ми домовилися про співпрацю у культурній та освітній сфері. Проте, ми, безперечно, маємо працювати і над покращенням туристичної привабливості наших Черкас. Допомогти нам визначитися, як рухатися далі у цьому напрямку, мають саме такі заходи, як сьогодні, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин, вітаючи учасників обговорення.

Участь у заході взяв також народний депутат України, черкасець Олег Петренко. Він зазначив, що проблема із розвитком туристичної галузі притаманна не лише Черкащині, а й усій Україні.

– В Україні, на жаль, на сьогоднішній день відсутня ефективна державна політика у напрямку розвитку туризму. Що стосується Черкас, то наше місто розташоване у центрі України, і таке зручне розташування потрібно використовувати з користю, – зазначив він.
Після привітальних слів учасники розбилися на групи і розпочали обговорення, яке проходило у форматі Світового кафе. Зокрема, обговорювали такі питання: туристичні місця Черкас, де можна пожити і поїсти, як працює транспорт, де і як дізнатися про місто, атракції в Черкасах, туристична аудиторія. Усі напрацювання будуть оформлені у вигляді пропозицій і стануть основою для програми розвитку туризму у Черкасах.

Прочитайте ще:

Залиште коментар