У черкаському ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка» проходять відкриті уроки

У черкаському ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка» проходять відкриті уроки

23 лютого у ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка», в рамках конкурсу «На кращий урок теоретичного та виробничого навчання», своєю майстерністю поділилися молодий спеціаліст майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Церковний Сергій Павлович та викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з даної професії Морозова Надія Олександрівна.

Родзинками уроку виробничого навчання Церковного С.П. було  якісне дидактичне забезпечення (інструкційно-технологічні карти, відео фільм до теми уроку, використання відеокамери при виконанні робочих прийомів майстром та учнями) та використання активних методів навчання.

Морозова Надія Олександрівна. підготувала один із найскладніших видів уроку – урок-проект з предмету «Основи комп’ютерної графіки та WEB-дизайну», провела його на високому науковому та методичному рівні і отримала високу оцінку колег та адміністрації закладу. Даний урок став школою педагогічної майстерності для молодих спеціалістів, кожен етап уроку – глибоко продуманий, завершений, унікальний. Учні показали ґрунтовні знання не лише теми, а й предмету в цілому, на уроці панувала невимушена ділова партнерська демократична атмосфера.

На уроках була присутня методист Навчально-методичного центру ПТО у Черкаській області Малиновська Олена Олександрівна, яка проаналізувала уроки, надала рекомендації щодо поширення досвіду Морозової Надії Олександрівни в методичних виданнях.

Залиште коментар