Уманські веслувальники захищатимуть честь України на чемпіонатах світу і Європи

Уманські веслувальники захищатимуть честь України на чемпіонатах світу і Європи

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини результативно виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив 2 – 5 липня 2017 року на олімпійській базі в Дніпрі.

Спринтерські змагання на різних дистанціях проводились з метою відбору на чемпіонати Європи та світу.

До складу збірної команди Черкаської області ввійшли Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький, Ярослав Фріюк(факультет фізичного виховання) та Богдан Жовтюк(інститут економіки та бізнес-освіти).

Попри високу конкуренцію та запеклу боротьбу (в змаганнях взяли участь 200 учасників, що представляли 23 області України) наші веслувальники повернулися із численними нагородами.

Зокрема, Юлія Юрійчуквиборола повний комплект медалей: здобула золоті нагороди у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м та у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 200 м; стала срібним призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-четвірок та бронзовим призером у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м.

Владислав Мегесь здобув срібну нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 200 м, три бронзових нагороди у заїзді байдарок-четвірок на дистанціях 1000 м і 500 м та у заїзді байдарок-двійок на дистанції 500 м.

Олександр Гарань здобув срібну нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 200 м, та три бронзових нагороди у заїзді байдарок-четвірок на дистанціях 1000 м, 500 м та у заїзді байдарок-двійок на дистанції 500 м.

Богдан Жовтюк виборов «срібло» у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 200 м, та дві «бронзи»у заїзді байдарок-четвірок на дистанціях 1000 м та 500 м.

За результатами змагань Юлія Юрійчук готується до виступу у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи серед дорослих, що відбудеться 11-16 липня у Болгарії; Владислав Мегесь та Олександр Гараньзахищатимуть честь України у складі національної збірної на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років, що відбудеться наприкінці липня у Румунії.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби УДПУ

Прочитайте ще:

Залиште коментар