Урбан-майданчик біля Палацу молоді – проект, вартий уваги

Урбан-майданчик біля Палацу молоді – проект, вартий уваги

Завтра останній день голосування за проекти Громадського бюджету. Серед ста проектів вартий уваги й той, що називається урбан-майданчиком біля Палацу молоді.

По суті, це проект реконструкція частини прибудинкової території Черкаського міського Палацу молоді у вигляді напільного покриття та освітлення. Крім цього, він передбачає встановлення тренажерів для заняь спортом, спортивного спорядження, баскетбольних кілець та лав для відпочинку. Як родзинка проекту – майданчик для велотріалу та скейтерів.

 

Жителі Південно-Західного району! Звертаємось в першу чергу до вас. Серед проектів Громадського бюджету чимало стосуються саме об’єктів Південно-Західного району. Проте більшість з цих проектів, так би мовити, локальні: дитячий майданчик в одному з дворів, облаштування алеї Путейка, облаштування території певної школи тощо. Майданчик коло Палацу молоді – це не лише для дітей певного двору чи певної школи. Це – для молоді з усього ПЗР. Сюди приходять на заняття в улюблені колективи діти, а вечорами розважитись молодь з усього району. Підтримайте проект вашими голосами! Голосування триває ще сьогодні й завтра.

 

Проект має 29 номер в переліку Громадського бюджету. Подивитися можна тут: http://www.rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=34&s1=435, проголосувати за нього можна тут. https://vote.imisto.com.ua/projects/465, а також завітавши до будівлі Черкаської міської ради (Б. Вишневецького, 36, на першому поверсі кабінет 100) чи до міських бібліотек. Підтримати можна чотири проекти одночасно.

Залиште коментар