В Умані місцеві жителі поставили незручні запитання нардепу, — ЗМІ

В Умані місцеві жителі поставили незручні запитання нардепу, — ЗМІ

Місто Умань відвідав народний депутат, обраний по виборчому округу № 197, Віталій Войцехівський.  Поміж робочими зустрічами його зустріли місцеві активісти. Прийшли запитати його про співпрацю з колишнім регіоналом – нардепом від уманського округа Антоном Яценком, інформує журналіст vikka.ua.

«Що ви зробили для того, щоб Яценко перестав оббріхувати, ображати людей? Писати в різні інстанції листи, які не підтверджені. І що ви зробили для захисту чесних місцевих депутатів?», – запитав Сергій Войченко, депутат Паланської ОТГ від партії «Слуга Народу».

Натомість народний депутат Віталій Войцехівський зазначив, що не нардеп Яценку йому не доповідає про свою роботу на окрузі.  

«У мене часу небагато. По свавіллю Яценка – що він робить, він переді мною не звітується», – зазначив Віталій Войцехівський.

Після короткої розмови народний депутат пішов. Активісти ж вважають діалог незавершеним. У них залишилися питання. Тому вони пішли за ним. Проте в будівлю їх не пустили.

«Ми ситі по горло різними звинуваченнями Яценка на адресу всіх нормальних людей. Волонтерів, кіборгів, атовців. Кіборга він назвав фашистом. Тому ми не розуміємо, що спільного у депутат Войцехівського із депутатом Яценком?», – зазначив Сергій Войченко.

 

Залиште коментар