Якщо ви – жертва чи свідок домашнього насилля – телефонуйте на гарячу лінію поліції

Якщо ви – жертва чи свідок домашнього насилля – телефонуйте на гарячу лінію поліції

Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства, або підозрюєте, що таке може виникнути, одразу телефонуйте в поліцію. Також запам’ятайте номери телефонів, які можуть стати в нагоді:

Гаряча лінія для постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства щодо до дітей – 15-47.

Національна дитяча гаряча лінія – 0-800-500-225, 116-111 (з мобільного)

Національна гаряча лінія з запобігання домашнього насильства – 0-800-500-005, 116-123 (з мобільного)

Гаряча лінія безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103

У час карантину громадяни свій час проводять вдома із сім’ями, відповідно мають місце випадки вчинення домашнього насильства. Поліція продовжує працювати в посиленому варіанті несення служби та звертається до громадян не замовчувати про ці факти та повідомляти про них правоохоронців. За вчинення домашнього насильства законодавством передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Поліція Черкащини наголошує – домашнє насильство передує тяжким злочинам і про нього не варто мовчати. Обов’язково звертайтеся до поліції. В умовах карантину поліція працює в посиленому варіанті несення служби, та продовжує реагувати на повідомлення про насильство в сім’ї. На виклики, що стосуються домашнього насильства, виїжджатимуть спеціальні мобільні групи та інші підрозділи Нацполіції.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Залиште коментар