Депутат-«батьківщинівець» Черкаської міськради прозвітував перед громадою про свою роботу

Депутат-«батьківщинівець» Черкаської міськради прозвітував перед громадою про свою роботу

Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Юрій Тренкін прозвітував перед громадою за два роки своєї депутатської каденції.

Як повідомляє прес-служба Черкаського обласного партосередку, за сприяння «батьківщинівця» у міській школі №34 проведено збори жителів мікрорайону Митниця. На зборах були присутні: міський голова, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, заступник мера міста Геннадій Шевченко, керівника департаменту освіти Ігор Волошин та депутати міської ради.

Юрій Тренкін переконаний, що за два роки його депутатської діяльності роботу фракції «Батьківщина» у Черкаській міськраді без перебільшення можна вважати ефективною й результативною.

«Цього року на дороги Митниці спрямовано близько 25 млн. грн. бюджетних коштів. У мікрорайоні побудовано унікальну для Черкас дорогу європейського зразка – вул. Героїв Дніпра. Виконується програма «Євродвори», за якою у дворах біля багатоповерхівок викладено тротуарну плитку, нові бордюри, облагороджуються під’їзди, облаштовуються клумби, встановлюються лавки», – розповів депутат.

З ініціативи черкаських «батьківщинівців» значні кошти виділено на ремонт та впровадження енергозберігаючих технологій в освітніх закладах Митниці. Зокрема, у школі №34 замінено старі вікна на металопластикові, у дитячому садочку №34 «Дніпряночка» утеплено фасад й також замінено вікна.

«Разом із командою «батьківщинівців» я й надалі працюватиму на благо громади, виконуватиму завдання, поставлені виборцями», – запевнив Юрій Тренкін.

Учасники зборів також зібрали пропозиції щодо розвитку міста, які розглядатимуть на сесії міської ради під час формування бюджету на наступний рік.

Залиште коментар