Розвиток галузі освіти – пріоритет для міської влади

Розвиток галузі освіти – пріоритет для міської влади

29 серпня відбулася традиційна міська серпнева конференція працівників освіти. Захід проходив у гімназії №9 під гаслом «Освітня реформа – крок у майбутнє».

Окрім міських освітян, участь у конференції взяли також представники влади. Привітати педагогів, зокрема, завітали заступники міського голови Черкас Ігор Волошин, Юрій Ботнар, Ігор Коломоєць, депутат міської ради, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін, а також начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов зазначив, що цей рік буде особливим для педагогів і батьків, адже запроваджується освітня реформа – стартує «Нова українська школа».

– «Нова українська школа» передбачає впровадження нового Державного стандарту та програм початкової школи та створення нового освітнього простору. У новому навчальному році в місті за шкільні парти сяде 3314  першокласників. Вже сформовано 115 перших класів, – повідомив Сергій Воронов.

–         З приходом до влади міського голови Анатолія Бондаренка та його команди освітній галузі у Черкасах почало приділятися набагато більше уваги. Ремонтуються школи та дитячі садочки, школярі та студенти їздять безкоштовно у тролейбусах. Запроваджені муніципальні надбавки за складність, напруженість у роботі педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти – 24% посадового окладу, втілюються у життя інші важливі соціальні ініціативи у галузі освіти. Роботу у цьому напрямку продовжуватимемо і надалі, – зазначив Ігор Волошин.

–          В останні роки міська влада почала робити вагомі кроки у галузі дошкільної освіти. Так, була проведена колосальна робота із покращення якості харчування у дитячих садочках. Нині працюємо над тим, щоб у місті з`явилося ще два нових дитячих садочки, – зауважив Юрій Тренкін.

Потім гості конференції виконали почесну місію – нагородили грамотами та відзнаками кращих працівників освітньої галузі.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар