Головний освітянин Черкас урочисто привітав школярів зі святом останнього дзвоника

Головний освітянин Черкас урочисто привітав школярів зі святом останнього дзвоника

В усіх школах Черкас сьогодні пролунав останній дзвоник. Із закінченням навчального року школярів вітали вчителі, гості шкіл та батьки. Особливо хвилюючим це свято видалося для випускників, яких цього річ у Черкасах півтори тисячі.

На урочисту лінійку привітати школярів гімназії №31 та ліцею №34 прибув директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Він побажав учням міцного здоров’я,  щастя, родинного затишку, не забувати про книжку й радісно повертатися до школи 1 вересня, а також передав вітання від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Окремі слова вітання головний освітянин міста адресував випускникам:

– Вітаю випускників, бо на відміну від учнів 1-10 класу, їхнє свято трохи зі сльозами. Бажаю, щоб кожен знайшов себе в цьому житті, щоб вами пишалися рідні та гімназія. Щоб ви через кілька років сюди приходили,  дивилися з посмішкою, високо піднятою головою і повторювали – саме завдяки вам ми стали тим, ким ми стали, – наголосив Ігор Волошин на лінійці у 31-й гімназії.

Протягом року школярі цього навчального закладу брали участь у міських, обласних, всеукраїнських олімпіадах та отримали 95 призових місць. Ігор Волошин почесно вручив грамоти переможцям обласного захисту наукових робіт Малої академії наук і висловив подяку за плідну працю директору та адміністрації школи.

Традиційно в гімназії відбулося підняття прапора та вшанування пам’яті загиблого на сході випускника навчального закладу Сергія Амброса.

Пізніше у своїй сторінці на «Фейсбук» Ігор Волошин напише: «Шкільна лінійка – це завжди радісно, і коли сам навчаєшся, і коли приходиш у гості.

Сьогодні відвідав школи № 31 та 34, де у самостійне життя вирушають більше 100 випускників.

Найперше побажав дітям знайти свою дорогу в житті. І нехай вона буде звивистою чи з вибоїнами, головне – аби кожен випускник зміг упоратися з усіма життєвими ситуаціями і дійти цією дорогою до мети.

Особливо приємно було чути виступ випускниці, в якому вона дякувала класному керівнику й щиро зізнавалася педагогу в любові від імені класу. Переконаний, люблячі вчителі випускають у світ таких же люблячих свої життя, фах, країну людей».

Залиште коментар