Міська рада розпустила нинішній склад виконкому

Міська рада розпустила нинішній склад виконкому

На сьогоднішньому засіданні сесії Черкаської міської ради депутати ухвалили рішення про розпуск виконкому ЧМР у його нинішньому складі. За таке рішення проголосували 38 міських депутатів, передає кореспондент «ПроГоловне».

 

Рішення далося не так просто. Врешті з двох поданих проектів депутатами  було ухвалено проект, запропонований міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

 

Отже, старий виконком було розпущено, але він продовжує діяти до формування нового складу виконкому. Проте в рішенні є суттєва поправка – новий склад має бути ухвалений не пізніше 16 січня.

«Я підпишу, але щоб ніякого шантажу не було щодо майбутніх кандидатур», – зауважив на це міський голова Анатолій Бонадренко.

Нагадаємо, що міський голова наклав вето на рішення про розпуск виконкому, який депутати ухвалили ще минулого року. Тепер він виступив за розпуск старого складу виконкому й пообіцяв у найстисліші терміни сформувати новий склад, проте наголосив, що жодного тиску і політичного шантажу щодо новий членів виконкому не потерпить.

Одночасно з розпуском виконкому депутати проголосували за відставку заступників міського голови Ігоря Коломойця, Сергія Гуру, Романа Буданцева, Руслана Сотуленка, Геннадія Шевченка.

Залиште коментар