На позачерговій сесії черкаські депутати розглянули кілька питань та ледь уникли бійки (відео)

На позачерговій сесії черкаські депутати розглянули кілька питань та ледь уникли бійки (відео)

У понеділок увечері відбулася позачергова сесія Черкаської міської ради. На неї прийшло 26 депутатів. Були серед них як представники більшості, так і депутати, які нині перебувають в опозиції до міського голови Анатолія Бондаренка.

Зібралися, аби розглянути два питання: “Про затвердження Статутів підприємств охорони здоров’я міста Черкаси в новій редакції” та “Про зміну найменувань комунальних підприємств охорони здоров’я міста Черкаси та затвердження Статутів в новій редакції”. Ці рішення мали розблокувати фінансування черкаських закладів охорони здоров`я.

Натомість під час формування порядку денного озвучили пропозиції включити ще декілька питань. Після деяких суперечок таки включили до порядку денного та проголосували ще декілька питань: “Про затвердження міської програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти”, “Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам” та “Зміни до статуту КП “Черкасиміськсвітло”.

Після прийняття цих рішень народні обранці хотіли покинути залу, та вихід їм перекрили молоді люди, імовірно, представники націоналістичних політсил. Лідер Нацкорпусу на Черкащині Дмитро Кухарчук зазначив, що до нього постійно звертаються громадяни із вимогою, щоб депутати ухвалили бюджет на 2019 рік. Тож він попросив депутатів залишитися і проголосувати за бюджет. Депутати почали обурюватися і вимагали випустити їх із зали. Виникла невелика потасовка.

Керівник фракції ВО “Батьківщина” в міській раді Роман Діскант звернувся до людей, які блокували вихід з зали і зазначив, що у середу депутати проведуть засідання бюджетної комісії, а у четвер у спокійній обстановці можна буде розглянути бюджет. Після цього вихід із зали розблокували .

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив:

-Мною прийнято рішення про проведення чергового пленарного засідання на четвер з прийняттям бюджету, програми соціально-економічного розвитку і багатьох земельних питань, на прийняття яких вже давно чекають черкасці.

Позачергова сесія Черкаської міської ради.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 14 січня 2019 р.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 14 січня 2019 р.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 14 січня 2019 р.

 

Залиште коментар