В Умані горів готельно-рестораний комплекс (фото)

В Умані горів готельно-рестораний комплекс (фото)

Уманські рятувальники ліквідували масштабну пожежу. Про це інформують в обласному управлінні ДСНС.

Вночі, 5 квітня, на вулиці Київській сталася пожежа готельно-ресторанного комплексу “Хуторок Слобода”. Повідомлення про загорання до Служби порятунку надійшло о 00:56.

Зі слів охоронця, полум’я спалахнуло раптово і швидко охопило двоповерхову будівлю. Через пізнє виявлення та повідомлення, вогонь пожежі ще до прибуття на місце події рятувальників, встиг поширитися ще на чотири розташовані поруч дерев’яні споруди.

На місце події за підвищеним номером виклику були спрямовані одразу при пожежні розрахунки уманської пожежно-рятувальної частини. Згодом відповідно до районного плану залучення сил та засобів, додатково на місце пожежі прибули добровільні пожежні команди з “Світ меблів”, а також МПК з сіл Берестівець, Паланка та пожежна команда із військової частини.

Зупинити поширення вогню на сусідні дерев’яні будівлі, в умовах недостатнього водопостачання не вдалось, і вогонь, попри протидію пожежних, охопив увесь готельно-ресторанний комплекс на площі 2700 м.кв.
Локалізувати пожежу вдалось о 02:45, а загасити ще за годину. За попередньою інформацією ніхто не постраждав.

На місці пожежі працювали 24 пожежних та 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки. На місці події працюють мобільно-оперативні групи Управління ДСНС та Національної поліції. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Залиште коментар