Вперше за 40 років Дніпровська насосна станція була зупинена більш як на добу

Вперше за 40 років Дніпровська насосна станція була зупинена більш як на добу

Надзвичайна ситуація техногенного характеру, що трапилась у Черкасах 18-20 січня, була певною мірою унікальною. Вперше за сорок років експлуатації Дніпровська насосна станція, що живить питною водою місто, була зупинена більше ніж на добу.

Про це на вранішній нараді у міського голови повідомив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, передає кореспондент «ПроГоловне».

 

«Три доби практично кожен працівник водоканалу працював на своєму робочому місці без перепочинку, допоки аварія не була ліквідована і водопостачання не було відновлено. Наші працівники показали дуже високий фаховий рівень: нам вдалося відновити водопостачання в місті без жодного пориву. Люди, що розбираються в подібних речах, засвідчать, що це високий рівень професійності. Адже ми не дозволили повітрю проникнути в систему водопостачання, тому воно було відновлено досить швидко як за таких умов. Навіть після відновлення водопостачання ми прийняли понад тисячу дзвінків від черкащан: вони цікавились, чи це вже назавжди, чи треба ще запасатися водою. Тобто люди теж розуміли, наскільки це було складно. Хочу всіх запевнити: водою запасатись не треба, все працює в штатному режимі», – сказав Сергій Овчаренко.

Нагадаємо, перед цим Сергій Танюк, в. о. директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради, звітував про подолання наслідків стихії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар