10 тисяч гривень виграв 11-річний призер фестивалю з шахів «Битва за Черкаси»

10 тисяч гривень виграв 11-річний призер фестивалю з шахів «Битва за Черкаси»

Талановитий шахіст позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – Нікіта Магльований, став головним призером фестивалю «Битва за Черкаси», що відбувся днями в обласному центрі. 11-річний хлопчик, першорозрядник, який займається у шаховому клубі «Дебют» з тренером Олексієм Григор’євим, у нелегкій, цікавій та інтелектуальній боротьбі виграв 10 тисяч гривень. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

Шахи – найбільш поширена та найстарша інтелектуальна гра у світі, яка поєднує в собі елементи мистецтва, науки і змагання; розвиває логічне мислення, увагу і пам`ять, сприяє розвитку уяви і творчості, виховує цілеспрямованість, самостійність у прийнятті рішення.

Як правило, діти, які вміють грати в шахи, набагато краще навчаються у школі. В Україні шахи відомі з 9 століття. Перший в Україні шаховий клуб запрацював у 1881 році. Вже третій рік поспіль шаховий клуб «Дебют» Багатопрофільного  молодіжного центру гостинно відкриває двері для юних інтелектуалів.

Залиште коментар