«Батьківщина» відстояла важливі питання освітньої реформи

«Батьківщина» відстояла важливі питання освітньої реформи

Говорять люди

Нині чимало людей обговорює прийнятий нещодавно Закон України “Про освіту”. Співрозмовники кореспондента ПроГоловне освітяни із Жашкіщини.

Ольга Бесараб, вчитель початкових класів

Мені імпонує політична сила «Батьківщина». І перш за все, її лідер Юлія Тимошенко. Вона мені подобається в усьому: як жінка, як політичний діяч, як керівник. вона інтелегентна, культурна, високоосвідчена, розумна і знаюча людина. Вона дбає про людей на такому високому рівні.

Відрадно, що «Батьківщина» підтримала закон про освіту. До нас, вчителів, дослухалися. Я щиро рада рішенню Верховної Ради щодо старту освітянської реформи. Закон прийняли із усіма правками, усіма доповненнями, які подавала фракція. Саме Юлія Тимошенко внесла пропозиції про встановлення посадового окладу вчителям на рівні трьох мінімальних заробітних плат, про заборону передачі в оренду шкільних приміщень, пришкільних земель, які використовуються не за призначенням. Тимошенко виступає проти закриття сільських шкіл.

Завдяки вимогам «Батьківщини» фінансування профтехосвіти планується за рахунок субвенції центрального органу виконавчої влади. Тепер головне, щоб ця реформа запрацювала. На цьому наголосила і Юлія Тимошенко.

 

 

Олена Бабій, вчитель української мови)

 

Сьогодні я вкотре переконалася в тому, що «Батьківщина» – єдина політична сила, яка реально захищає інтереси людей, зокрема освітян. Як доказ, нещодавно прийнятий Верховною Радою закон про освіту. Депутати від «Батьківщини» ефективно попрацювали над поправками до відповідного законопроекту. Саме лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко внесла пропозицію про підвищення заробітної плати вчителям.

Великим позитивом ухваленого документу є і добровільність обрання педагогом курсу з підвищення кваліфікації. Викладач навіть може обирати приватні курси чи тренінги, які фінансуватимуться за рахунок держави.

Мені подобається, що «Батьківщина» ретельно аналізує кожну проблему, шукає шляхи її вирішення, відстоює свою думку і досягає поставленої мети. Так, завдяки зусиллям «Батьківщини» продовжено мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. І це правильно – наше суспільство не готове до такого серйозного кроку. Для повноцінного продажу землі спочатку потрібно зробити повноцінний кадастр землі, підготувати відповідну законодавчу базу.

 

Залиште коментар