Канівські рятувальники навчали діток із «Зайчика» правилам безпечної поведінки влітку

Канівські рятувальники навчали діток із «Зайчика» правилам безпечної поведінки влітку

З приходом літа, канівські рятувальники вирішили не зволікати та провести, якомога більше пізнавально-профілактичних зустрічей з підростаючим поколінням.

20 червня в рамках акції «Безпечне літо» співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели профілактичну роботу з вихованцями дошкільного навчального закладу «Зайчик».

Приїзд рятувальників на територію садочка викликав у дітвори безліч позитивних емоцій та вражень. На початку зустрічі діти радо спілкувалися із фахівцями Служби порятунку на доволі серйозні теми. Це спілкування, було інформативно-пізнавальним, адже рятувальники зуміли привернути увагу дітей до питань безпеки, нагадавши малечі основні правила безпечної поведінки у разі виникнення пожежі та під час відпочинку біля води. Окрему увагу малюків співробітники ДСНС звернули на правила безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після живого спілкування із співробітниками Держслужби з надзвичайних ситуацій вихованці закладу познайомилися із пожежним автомобілем, обладнанням та спорядженням вогнеборців. Дітвора побачила, як саме в аварійно-рятувальних роботах використовується спеціальний інструмент, приміряли бойовий одяг бійців ДСНС.

На завершення заходу, всі бажаючі змогли посидіти за кермом пожежного автомобіля, ліквідувати умовну пожежу та відчути себе справжнім вогнеборцем.

Залиште коментар