Стабілізувати гривню та зупинити інфляцію можна завдяки  монетарній стратегії Нового курсу, – Юрій Тренкін

Стабілізувати гривню та зупинити інфляцію можна завдяки монетарній стратегії Нового курсу, – Юрій Тренкін

Стратегія передбачає розвиток малих банків, впровадження для бізнесу довгострокових кредитів під низький відсоток, а також підконтрольність Національного банку суспільству. На думку Юлії Тимошенко, саме ці заходи допоможуть стабілізувати гривню та приборкати інфляцію. Про монетарну стратегію детальніше розповів депутат Черкаської міської ради, «батьківщинівець» Юрій Тренкін.

Сьогодні як ніколи гостро стоїть потреба поставити Нацбанк під реальний контроль суспільства, зробити його підзвітним українському народу. Окрім того, треба демонополізувати частину його функцій, щоб він не мав можливості займатися спекуляціями, спираючись на свої безмежні повноваження. Адже через фінансові афери під егідою Нацбанку було знищено 98 банків, люди та бізнес втратили 448 млрд грн депозитів і заставного майна, реальна вартість якого перевищує трильйон гривень. Юлія Тимошенко зазначила, що винні у всіх цих злочинах відповідатимуть перед законом. Це буде предметом окремих кримінальних розслідувань, що розпочнуться одразу після зміни влади. Нова команда розбереться з кожною втраченою бізнесом копійкою, з кожним рухом власності, а також поновить справедливість і дасть свіжий ковток повітря українському середньому класу.

Наразі ні у кого не залишається сумнівів, що без кардинальних змін в монетарному секторі українська економіка ніколи не вийде зі стану стагнації. Чотирирічну інфляцію на рівні 139% Юлія Тимошенко назвала рукотворною і спричиненою підвищенням цін на енергоносії та штучним знеціненням гривні. Усі ці показники створювалися конкретними людьми і конкретною політикою Національного банку.

Монетарна стратегія Нового курсу – це шлях до відродження бізнесу та добробуту людей. Саме вона пропонує адекватні інструменти, які подолають необґрунтовану інфляцію. Ми зможемо стабілізувати гривню та підвищимо її статус, повагу і цінність, вважає Юрій Тренкін.

Залиште коментар