У Черкасах відбулося засідання координаційної ради

У Черкасах відбулося засідання координаційної ради

У Черкасах відбулося засідання координаційної ради з питань забезпечення прав та гарантій внутрішньо переміщених осіб у місті. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Учасники зібрання презентували «Мапу послуг для ВПО», обговорили стратегію інтеграції внутрішніх переселенців у громаду міста і низку проблемних питань, пов’язаних із цим.

Новий застосунок «Мапа послуг для внутрішньо переміщених осіб» презентував КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» на замовлення департаменту соціальної політики. Його мета – полегшити соціальну адаптацію та інтеграцію в нашій громаді людям, які шукають прихистку в Черкасах під час воєнного стану.

Директорка Інституту, депутатка Черкаської міської ради Надія Івашкова продемонструвала алгоритм роботи застосунку. Принагідно запросила представників громадських організацій надати для нової мапи докладнішу інформацію про послуги та контакти. До нової мапи додадуть розділ про школи, дитячі садочки та заклади культури міста.

Також під час засідання учасники координаційної ради разом із представниками профільних департаментів міської ради, громадських організацій, професійно-технічної освіти, соціальних служб обмінялися досвідом роботи з внутрішніми переселенцями.

«Міська влада робить максимально можливе, аби від початку повномасштабного вторгнення прийняти внутрішніх переселенців, забезпечити їхні базові потреби, соціальну адаптацію та інтеграцію в нашу громаду, – зазначила заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Ми маємо багато позитивних, успішних прикладів інтеграції внутрішніх переселенців у громаду Черкас. Водночас завдання на перспективу – заохотити нових черкасців бути активнішими, співпрацювати для вирішення багатьох соціальних, економічних і гуманітарних питань життєдіяльності нашого міста зараз, в умовах воєнного стану, і на перспективу, коли війна закінчиться і потрібно буде відбудовувати країну».

Залиште коментар