Суддя – незалежний учасник будь-якого двобою. Якщо спортсмен з тренером працюють у тандемі, то суддя має абстрагуватися від усього, що йому заважатиме, аби визначити найсильнішого. Враховуючи планетарну популярність кікбоксингу WAKO, працювати суддям доводиться в різних куточках світу, а не тільки на внутрішній арені. Тож, зрозуміло, що якість роботи наших суддів на різноманітних міжнародних змаганнях також впливає на сприйняття України світовою спільнотою.
Про це повідомила прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO.
Щоб відзначити роботу представників національної спортивної Феміди, представляємо вам десять суддів, які в 2017 році були працьовитими й завзятими у виконанні своїх головних обов’язків. Серед них – двоє черкащан.
Дмитро Патрус (м. Черкаси)
За плечима в Дмитра вже п’ять років безперервної суддівської практики. У минулому році йому довірили суддівство матчів Чемпіонату Європи серед молоді, де українці вибороли 15 нагород різного ґатунку, а також угорський етап Кубку світу-2017. В Україні черкаський суддя попрацював на різних турнірах національного масштабу. Окрім того, не залишився осторонь професійних кікбоксерських боїв, які відбулися на теренах України в 2017 році.
Костянтин Деморецький (м. Дніпро)
Чотири роки Костянтин займається суддівською діяльністю. У 2017 році він отримав шанс здобути безцінний досвід як суддя на першості світу в Будапешті, яка запам’ятається українським шанувальникам кікбоксингу 19 нагородами «синьо-жовтої» збірної. Він також був постійним учасником суддівського корпусу на всеукраїнських змаганнях. Додатково дніпровський суддя відпрацював на професійних кікбоксерських боях в Україні у минулому році.
Роман Кроль (м. Рівне)
Один континентальний турнір і два світових етапи – такий міжнародний досвід Романа у 2017 році. Примітно, що суддівською практикою він займається не дуже довго – останні два роки. Без нього не пройшов Чемпіонат Європи серед молоді в Македонії, а також Кубок світу в Угорщині та Італії. В Україні він судить різноманітні змагання національного рівня.
Максим Єгоров (м. Київ)
Максим вже четвертий рік поспіль працює як суддя. 2017 рік запам’ятається йому такими міжнародними турнірами, як планетарний форум серед дорослих в Будапешті, континентальна молодіжна першість в Скоп’є, Кубок світу Bestfighter (Ріміні, Італія), Кубок Європи в Хорватії.
Олег Луговий (м. Хмельницький)
Це один з найдосвідченіших українських представників спортивної Феміди – 19 років суддівської практики. У 2017 році працював на 23-му розіграші Кубку світу з кікбоксингу WAKO в Угорщині. Не оминув своєю увагою і всеукраїнські змагання – національний Чемпіонат та Кубок. Був одним з українських суддів на профбоях, що проходили в Україні минулоріч.
Олег Барков (м. Южне, Одеська обл.)
Ще один досвідчений суддя – 25 років суддівства. В 2017 році залишив «угорський» слід: на етапі Кубку світу та Чемпіонаті світу серед дорослих, які проходили в Будапешті. Продемонстрував якість суддівської роботи й на всеукраїнських змаганнях.
Станіслав Ковтуненко (м. Київ)
Активною суддівською практикою займається з 2016 року. У травні 2017 року представляв Україну в міжнародному суддівському корпусі на етапі КС в Угорщині. Не проходять без нього і національні турніри. Додатково відсудив профі-матчі з кікбоксингу, які мали місце в Україні в попередньому спортивному році.
Сергій Когут (м. Хмельницький)
Досвід суддівської роботи – 8 років. Міжнародним турніром, на якому відзначився Сергій минулоріч, став етап Кубку світу в Будапешті. Має за плечима чималу суддівську практику на всеукраїнських змаганнях. Відзначився роботою на профі-поєдинках у 2017 році, які проходили в Україні.
Сергій Медвед’єв (м. Черкаси)
Цей суддя може похвалитися 15 роками практичної діяльності. У минулому році відпрацював на «ура» на різноманітних змаганнях, які проходили в Україні, включно з професійними міжнародними двобоями, які приймала Україна в 2017 році.
Аліна Кравчук (м. Київ)
Єдина представниця прекрасної половина людства у нашій топ-10. Незважаючи на молодість, Аліна має вже 8 років суддівської практики, але поки що виключно на національному рівні.