У селі біля Черкас американка допомагає проводити шкільні уроки іноземної (відео)

У селі біля Черкас американка допомагає проводити шкільні уроки іноземної (відео)

У Червоній Слободі на Черкащині волонтерка Корпусу Миру Шарлей Бібінс допомогає вчителям місцевої школи проводити уроки іноземної. Дівчина до України прибула із міста Детройт штат Мічиган.

Американка Шарлей Бібінс у школі №2 працює другий місяць. Сьогодні дівчина навчає дітей разом із вчителькою англійської Інною Горобець.
Шарлей розповідає, що на уроках допомагає організувати рухливі вправи, вивчати пісні та допомагає поліпшувати вимову. І пояснює, чому обрала Україну для роботи.
“Я обрала Україну тільки за вивчення культури, традицій, я зі штату Мічиган і там дуже холодно і все, що я чула про Україну, були дуже чудові і приємні враження”.

Учні 2 класу Ян Ванта та Злата Соколенко діляться враженнями від уроків англійською за участі волонтерки Шарлей Бібінс.
“Вона нам задає дуже цікаві завдання і нам з нею дуже цікаво працювати. Ми у неї запитуємо, як справи і все”.
Злата Соколенко: “Вона допомагає нам із завданнями, каже нам завдання, каже яка сторінка. Уроки стали цікавішими і ми більше вивчаємо англійську мову, бо ми балакаємо із нашою вчителькою і міс Шарлі”.

Партнерка Корпусу Миру та вчителька англійської Інна Горобець говорить: учні Шарлей полюбили, хоча спочатку вчителі хвилювалися, як діти сприймуть іноземку.
“Ми побоювалися: волонтер, іноземець, але діти з радістю сприймають її, наче вона у нас тут працює третій чи четвертий рік. Кожного дня, коли її бачать біля школи кажуть: Hay, Hello, Good Morning, завжди раді обняти її. Міс Шар допомагає діткам у вивченні іноземної мови за допомогою різних вправ, більше вона говорить з ними, намагається говорити в старших класах, фонетичні виправляння, якісь слова, як правильно розмовляти”.

За словами директорки школи №2 Тетяни Завалко у школі вони вдруге приймають волонтера Корпусу Миру. Додає, що у освітньому закладі від співпраці очікують поліпшення мовних навичок в учнів та допомогу в організації тематичних свят.
“Є великі сподівання і надії на те, що волонтерка буде також задіяна у підготовці новорічних свят, різдвяних свят, зокрема, своїми новими ідеями, своїми пропозиціями. Наше завдання – показати волонтеру особливості українців, особливості української історії, вшанування різноманітні. І аналогічно, щоб наші діти, вчителі познайомилися із традиціями, звичаями англомовної країни”.

 

Залиште коментар